Zondag 31 maart 2024 PASEN - Criterium Vlaams Brabant CVB in Ternat (DDAT)
Op de wedstrijdpagina staat de uitslag van deze wedstrijd
Behaalde medailles:
Laura, 200m vrije slag, zilver
Laura, 200m rugslag, zilver
Laura, 200m vlinder, zilver
Jules, 200m rugslag, goud
Henry, 50m schoolslag, zilver
Proficiat aan alle zwemmers voor hun prestatie en inzet!
Grootste verbetering:
Bij de meisjes Lotte Dedobbeleer, 200 rugslag 3:08.92 (126%)
Bij de jongens Jules Van Praet, 200 rugslag 2:40.58 (129%)
Zondag 3 maart 2024 - Criterium Vlaams Brabant CVB in Zaventem (SCZ)
Op de wedstrijdpagina staat de uitslag van deze wedstrijd
Proficiat aan alle zwemmers voor de behaalde resultaten. Er zijn enorm veel persoonlijke records verbroken en veel medailles verzameld!
Bij de jongens
Walid: goud op 100m rug en 50m school en brons op 100m wissel
Henry: goud op 100m wissel en zilver op 100m rug en 50m school
Lias: brons op 100m wissel
Kobe V: brons op 100m wissel
Bij de meisjes
Lore: goud op 100m rug en 50m school en zilver op 100m wissel
Alissia: goud op 50m school en brons op 100m rug en 100m wissel
Tess: goud op 100m rug
Margot: zilver op 100m wissel en brons op 50m school
Amelia: zilver op 50m school
Danaé: zilver op 50m school
Zahra: brons op 50m school en 100m wissel
Laura: brons op 100m rug
- Grootste verbetering:
Bij de meisjes Tess Moxhet op de 100m rug (126%)
Bij de jongens Thijs Haezebrouck op de 100m wissel (117%)
Zondag 25 februari 2024 - Criterium Vlaams Brabant CVB in Sint-Pieters-Leeuw (STZ)
Op de wedstrijdpagina staat de uitslag van deze wedstrijd Proficiat aan alle zwemmers voor de behaalde resultaten. Er zijn enorm veel persoonlijke records verbroken en veel medailles verzameld!
Ons meisjes behaalden zelfs een medaille voor de estafette!
- Medailles:
Bij de jongens
Jules: zilver op de 200m vrije slag en 100m rugslag
Bij de meisjes
Lore V: goud op de 200m vrije slag en 100m rugslag en zilver op de 100m vlinderslag
Laura: goud op de 100m vlinderslag en zilver op de 200m vrije slag en 100m rugslag
Danaé: goud op de 200m vrije slag
Zahra: zilver op de 100m rugslag
Amelia: brons op de 100m rugslag en 100m vlinderslag
Margot: brons op de 200m vrije slag
Estafette : Laura, Amelia, Anna-Lena en Lore V: brons op de 4 x 50m vrije slag
- Grootste verbetering:
Bij de meisjes Danaé Moschonas op de 100m rugslag (127%)
Bij de jongens Kobe Peeters op de 100m vlinderslag (136%)
Zondag 25 februari 2024 - PACO in Sint-Pieters-Leeuw (STZ)- Beloften
Op de wedstrijdpagina staat de uitslag van deze wedstrijd.
Zwemmers : Amalia °2013 , Alia °2014, Elina °2014, Nora °2013 , Angelina Dia °2014, Emma °2013, Evelyn °2015 , Anna °2014
Zondag 18 februari 2024 - 50m bad CVB in Molenbeek (DIZV & DDAT)
Op de wedstrijdpagina staat de uitslag van deze wedstrijd.
De resultaten (uitslag) is te vinden op :
Swimrankings - Swimming Rankings and Results - Worldwide, International Swim Sport
We willen zeker alle vrijwilligers / helpers bedanken om samen van deze editie een succes te maken.
DiZV wist drie gouden, zes zilveren en 9 bronzen medailles in Dilbeek te houden. Proficiat aan alle zwemmers en aan de medailles winnaars .
Bij de jongens
Kobe P: zilver op de 100m rugslag
Thijs: brons op de 50m vrije slag en 200m wisselslag
Jules: brons op de 50m vrije slag
Bij de meisjes
Lore V: goud op de 50m vrije slag en 200m rugslag en brons op de 100m schoolslag
Danaé: goud op de 50m vrije slag
Tess: zilver op de 100m en 200m rugslag
Margot: zilver op de 50m vrije slag en brons op de 100m rugslag en 200m wisselslag
Laura: zilver op de 50m vrije slag en brons op de 100m rugslag
Alissia: brons bij de 200m rugslag en 200m schoolslag
- Grootste verbetering:
Bij de meisjes Lore De Wilde op de 200m wisselslag (125%)
Bij de jongens Kobe Verherstraeten op de 50m vrije slag (152%)